Oglas za posao – Menadžer prodaje

Agroposrednik DOO u Novom Sadu jeste preduzeće specijalizovano za posredovanje u agrobiznisu.

Mi zastupamo tzv. male kupce (poljoprivredne proizvođače, registrovana poljoprivredna gazdinstva, zadruge, preduzetnike, mala i srednja preduzeća iz oblasti agrara i druge učesnike u agroindustriji) i kao veliki kupac u njihovo ime obavljamo trgovinske i druge poslove.

e-Kooperativa je internet servis u vlasništvu Agroposrednika nastao kao odgovor na sve izraženiju potrebu za poslovnim udruživanjem poljoprivrednika. Cilj e-Kooperative je da pod sloganom „Poljoprivrednici zajedno do uštede“ okupi poljoprivrednike iz Srbije u jednu online poljoprivrednu zajednicu preko koje će članovi, uz pomoć Agroposrednika, brže i jednostavnije ostvarivati svoje poslovne interese.

U cilju unapređenja poslovanja tražimo kandidate za sledeću poziciju:

– Menadžer prodaje

OPIS POSLA:

  • Pripremanje upita za ponude dobavljačima na osnovu dobijenih zahteva od članova e-Kooperative
  • Prikupljanje ponuda i pregovaranje sa dobavljačima
  • Pronalaženje optimalne ponude dobavljača
  • Ugovaranje uslova i koordinacija sa kupcima
  • Izrada kupoprodajnih ugovora i plasiranje porudžbina
  • Organizovanje logistike i praćenje isporuke robe
  • Vođenje dokumentacije i izrada izveštaja
  • Probni rad od 30 do 90 dana, a nakon toga prijava na neodređeno
  • Za vreme probnog rada procenat od realizovanog profita, a nakon toga plata po dogovoru + bonusi

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • Obavezno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • Lični kontakti u najznačajnijim kompanijama iz agrosektora koje posluju na teritoriji Srbije
  • Poznavanje tržišta poljoprivredne mehanizacije i drugih proizvoda za poljoprivredu
  • Srednje ili visoko obrazovanje (poželjno Poljoprivredni ili Ekonomski fakultet)
  • Poznavanje rada na računaru (Office, internet…)
  • Vozačka dozvola B kategorije (sopstveno vozilo prednost)
  • Spremnost za rad u Novom Sadu ili povremeni dolazak u Novi Sad
  • Kompetentnost i profesionalnost
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Spremnost za rad u multinacionalnom okruženju

Ukoliko ste zainteresovani za ovu radnu poziciju i ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoj CV na e-mail agroposrednikdoo@gmail.com do 03.03.2017.

Biće kontaktirani i pozvani na intervju samo kandidati koji uđu u uži krug.